11 C
Skopje
четврток, април 15, 2021
spot_img

ПОЛИЦАЈКА СЕ СОБЛЕЧЕ И ОБЈАВИ СЛИКИ НА ИНСТАГРАМ – ЉУБОМОРНИ КОЛЕГИ НАПРАВИЈА ХАОС (фото)

Британската полицајка Ли Ен Кар помина низ 2020 година во стилот на „од зори до мрак“.

До минатиот декември, мирната и тивка убавица и заштитен знак на полицијата во Линколн и околината, одеднаш „се опушти“ и решија да ја покажат својата „дива“ страна на личноста.

Кога објави неколку жешки фотографии на Instagram во јануари годинава, наиде на неверојатни реакции од колегите на станицата. Многумина се обидоа да ја освојат, но без успех.

Шефот исто така беше импресиониран, но тој ја предупреди да не претерува со ваквите јавни објави затоа што тоа ќе го наруши угледот на целата станица.

Сепак, Ли Ен не го слушаше. Не само што продолжи да се слика и да ги воодушевува мажи и колеги, туку вметна силикони за да ги направи нејзините фотографии уште посекси.

Таа направи грешка пред еден месец кога пријави дека има коронавирус. Целата станица беше загрижена за Ли Ен, а таа се опушти и отиде на некоја егзотична дестинација од каде, во бикини, објави слики.

Љубоморните колеги кои го следат нејзиниот профил 24 часа на ден, секако, му пишаа на шефот, а Ли Ен беше суспендирана по враќањето на работа. Шефот не сакаше да чуе за извинувањата затоа што преку телефон му тврдела дека има висока температура и дека сигурно ја закачила короната.

Сепак, додека го чека исходот на работа, некогаш мирната и тивка русокоса од Линколн, продолжува да објавува слики што очигледно ги направила на тони на одмор.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести