11 C
Skopje
понеделник, април 19, 2021
spot_img

ИНСТАГРАМ ГОРИ: ПОПУЛАРНАТА ПЕЈАЧКА ПО ГРЕШКА ОБЈАВИ НЕ ЦЕНЗУРИРАНА СЛИКА НА ИНСТАГРАМ – проба да брише но веќе е касно

Американската раперка Cardi B (28) неодамна го прослави својот 28-ми роденден со развратна забава која шокираше многумина, а сега отиде чекор подалеку и објави фотографија на социјалната мрежа Instagram каде лежи целосно гола на креветот.

Таа брзо ја избриша фотографијата од својот профил, а потоа им се извини на фановите и напиша:

  • Се зае**вав. Сра*а се случуваат. Боже, зошто сум толку глупава – прокоментира Cardi во свој стил.

Таа вели дека нема да тужи никого за контроверзната фотографија бидејќи таа е виновна.

  • Не објавив сторија во која велам дека ќе тужам некого. Немам за што да се жалам. Сам се зезнав. Сра*а се случуваат – заклучи таа.

Да потсетиме, таа неодамна организираше роденденска забава што буквално може да се опише како „Содом и Гомора“.

Славната раперка го прослави својот роденден во Лас Вегас со пријателите и сопругот Ofset (28), од кога што наводно се разведува, а на забавата биле гости, стриптизети, многу алкохол и алкохолни пијалоци …

Играше цело време со својот, сè уште сопруг, додека на 16 септември годинава ги пополнуваше документите за развод и падна сочен бакнеж.

Се претпоставува дека фотографијата е наменета за него. Сепак, освен него, фотографијата на крајот ја видоа неколку милиони луѓе, со оглед на тоа што над 76 милиони следбеници ја следат на Instagram.

  • Жената изгледа како да се тркала во мешавина од крек, ботокс и силикон на таа слика“, „Таа има брадавици како шпорет“, беа само некои од коментарите на обожавателите.

Читај Следно

10,349FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести