Connect with us

Hi, what are you looking for?

Спорт

Згодна навивачката на Лацио се СОБЛЕЧЕ ГОЛА како подарок за триумфот над Зенит

Таа е стравствен навивач на Лацио и секогаш кога нејзиниот омилен тим победува во Лигата на шампионите, слави со навивачите на свој начин.

После успехот од 3: 1 против Зенит, славната и секси актерка Ана Фалчи не направи исклучок па така, облечена само во бело-сина блуза со број 17, таа се фотографираше и ги објави фотографиите на социјалните мрежи, оставајќи простор за фантазија.

“Аплауз за мојот тим и аплауз за Чиро Имобиле. После 3 минути, 25 асистенции без губење на топката, гол и тоа е брилијантно! Натпреварот е пред неговите нозе!”, напиша Ана, која се повеќе се воодушевува од секој триумф на тимот на Симоне Инзаги.

најчитани вести

Македонија

Откако гласноговорникот на антинато движењето во Македонија и еден од фронтмените на “Бојкотирам”, Љупчо Палевски повика војната на Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски да...

Македонија

После подолг период американската амбасадорка Кејт Мари Брнс се појави со интервју во македонските медиуми и тоа токму на Телевизија Телма, која минативе неколку...

Свет

Шејн Волтерс од Барнли ќе ги помине следните две години во затвор за сексуално злоставување на невини кокошки. Волтерс, инаку работник во супермаркет, доби...

Македонија

Еден од ретките кои што профитираа од инцидентите на 27 Април, а веројатно и единствен во ВМРО-ДПМНЕ е Христијан Мицкоски. После немилиот настан следуваа...