Connect with us

Hi, what are you looking for?

Свет

ХОРОР СНИМКА: ШЕСТГОДИШНО ДЕВОЈЧЕ ПАДНА ОД ТРЕТИ КАТ ПА СТАНА И СИ ЗАМИНА КАКО НИШТО ДА НЕ СЕ СЛУЧИ

Неверојатно видео од Русија ги вознемири корисниците на социјални мрежи на кое се гледа како  шестгодишно девојче паѓа од балкон на третиот кат од станбена зграда во Томск.

Како што се гледа од видеото девојчето паѓа од зградата, па станува и продолжува да оди.

Како што подоцна беше известено поминало без повреди поради високиот снег на тревникот, пренесе Спутник.

Несреќата е снимена од надзорните камери лоцирани на зградата.

По падот била повикана брза помош. Девојчето ја поминало ноќта на преглед во болницата, но, како што подоцна објави здравствената администрација во Томск, немала скршеници за време на падот.

најчитани вести

Македонија

Како што Заев се колнеше во „жицата македонска“, така и „жицата“ на првиот човек на ВМРО-ДПМНЕ не издржа многу. Две ипол години по донесувањето...

Македонија

Еден од самопрогласените лидери на антинато и анти ЕУ движењата во Македонија, Љупчо Палевски, на социјалните мрежи излезе со поддршка на операцијата за напад...

Свет

Шејн Волтерс од Барнли ќе ги помине следните две години во затвор за сексуално злоставување на невини кокошки. Волтерс, инаку работник во супермаркет, доби...

Македонија

После подолг период американската амбасадорка Кејт Мари Брнс се појави со интервју во македонските медиуми и тоа токму на Телевизија Телма, која минативе неколку...