Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

КИМ КАРДАШИЈАН СЕ СОБЛЕЧЕ И ГО ЗДРМА СВЕТОТ – ГОРИ ИНСТАГРАМ

Најпопуларната ријалити ѕвезда Ким Кардашијан  повторно ги воодушеви своите следбеници на Инстаграм откако објави провокативна фотографија во минијатурно бело бикини и ги истакна своите с*кси атрибути, со кои се прослави.

Ким изгледа фантастично, а во преден план се нејзините бујни гради и многу тесниот струк, за кој сонуваат мажите ширум светот со години.

– Сјаам – напиша Ким во описот на објавата каде за помалку од 5 часа собра 1,5 милиони лајкови.

Во четириесеттите години, Ким изгледа фантастично и барем десет години помладо и не се откажува од разголената фотографија. На новата фотографија Ким ги крена рацете зад главата, а зад неа може да се видат преку „Хермес Биркин“ скапи чанти и луксузни чевли и облека.

Да потсетиме, сопственичката на брендот „Скимс“ неодамна се врати од тропски остров каде го прослави јубилејниот четириесетти роденден со семејството, и се чини дека по бурниот период се смири со сопругот Канје Вест (43) и дека сега сè е во ред во нивниот брак.

најчитани вести

Македонија

Еден од самопрогласените лидери на антинато и анти ЕУ движењата во Македонија, Љупчо Палевски, на социјалните мрежи излезе со поддршка на операцијата за напад...

Свет

Шејн Волтерс од Барнли ќе ги помине следните две години во затвор за сексуално злоставување на невини кокошки. Волтерс, инаку работник во супермаркет, доби...

Македонија

После подолг период американската амбасадорка Кејт Мари Брнс се појави со интервју во македонските медиуми и тоа токму на Телевизија Телма, која минативе неколку...

Македонија

Откако гласноговорникот на антинато движењето во Македонија и еден од фронтмените на “Бојкотирам”, Љупчо Палевски повика војната на Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски да...