3 C
Skopje
среда, април 7, 2021
spot_img

ШОКАНТНО: СИЛУВАЛ ПА ЗАКЛАЛ 15 КОКОШКИ – ГО ФАТИЛЕ НА ДЕЛО

Шејн Волтерс од Барнли ќе ги помине следните две години во затвор за сексуално злоставување на невини кокошки.

Волтерс, инаку работник во супермаркет, доби задача да оди во фармата и да земе 15 кокошки кои подоцна ќе бидат подготвени за продажба.

Пред да ги заколе, Волтерс имал секс со сите кокошки. Кога полицијата дојде на местото на настанот, тој им признал се.

  • Ми треба помош. Свесен сум за тоа што сторив. Имам различни чувства кон животните, рече тој.

Тој исто така призна во полициската станица дека неколку пати имал сексуални односи со женката голема дога во својата куќата.

Читај Следно

10,322FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести