Connect with us

Hi, what are you looking for?

Свет

ШОКАНТНО: СИЛУВАЛ ПА ЗАКЛАЛ 15 КОКОШКИ – ГО ФАТИЛЕ НА ДЕЛО

Шејн Волтерс од Барнли ќе ги помине следните две години во затвор за сексуално злоставување на невини кокошки.

Волтерс, инаку работник во супермаркет, доби задача да оди во фармата и да земе 15 кокошки кои подоцна ќе бидат подготвени за продажба.

Пред да ги заколе, Волтерс имал секс со сите кокошки. Кога полицијата дојде на местото на настанот, тој им признал се.

  • Ми треба помош. Свесен сум за тоа што сторив. Имам различни чувства кон животните, рече тој.

Тој исто така призна во полициската станица дека неколку пати имал сексуални односи со женката голема дога во својата куќата.

најчитани вести

Македонија

Како што Заев се колнеше во „жицата македонска“, така и „жицата“ на првиот човек на ВМРО-ДПМНЕ не издржа многу. Две ипол години по донесувањето...

Свет

Многу промени ќе се случат, а Бил Гејтс на почетокот на оваа недела зборуваше за долгорочните последици од пандемијата врз нашите животи. За некои,...

Свет

На почетокот на ноември 2017 година, речиси 400 најмоќни луѓе од Саудиска Арабија, меѓу нив принцови, тајкуни и министри, беа повикани и приведени во...

Македонија

Еден од самопрогласените лидери на антинато и анти ЕУ движењата во Македонија, Љупчо Палевски, на социјалните мрежи излезе со поддршка на операцијата за напад...