10 C
Skopje
четврток, април 15, 2021
spot_img

(ФОТО) Ванда Икарди ги извади огромните гради !

Веќе е познато дека Ванда Нара Икарди е една од најсексапилните дами во светот на фудбалот.

Покрај тоа што е сопруга на Мауро Икарди (и поранешна на неговиот некогашен клубски и репрезентативен колега Макси Лопез, кого го остави поради „пиленцето“), таа е позната и како фудбалски агент, но и убавица која секогаш шокира со нејзиниот секси изглед на социјалните мрежи.

Овој пат, Ванда позира во многу жешко издание во бањата, нешто на кое сме навикнати, и никако не ни здодеа.

Таа се потпрела на лавабото во тоалетот, во многу предизвикувачка поза, и  сите што ќе ја видат фотографијата, влажните погледи им останауваат залепени за нејзината голема, бујна предница.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести