Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Кој е Тони, младиот дечко на Дара Бубамара

Пејачката Дара Бубамара  ужива во своето момче Тони кој е помлад од неа цели 24 години. Буквално може да и биде син. Двајцата често патуваат и поминуваат многу време на луксузни дестинации, па така е и деновиве.По егзотичните Малдиви и Занзибар, тие сега во Истанбул. Од турската метропола дека таа објави фотографија од нив додека се бакнуваат, со прекрасен поглед зад неа. Дара стави срце до фотографијата, и го обележа својот партнер. Фолкерката, очигледно, ужива да биде со својот сакан, па затоа постојано објавува снимки од прекрасниот Истанбул, но и што прават тие двајцата во луксузен хотел. Сето ова предизвика неколку позитивни коментари од нејзините обожаватели, кои истакнуваат дека Дара блеска од среќа, и дека Тони ја подмладил.

најчитани вести

Македонија

Како што Заев се колнеше во „жицата македонска“, така и „жицата“ на првиот човек на ВМРО-ДПМНЕ не издржа многу. Две ипол години по донесувањето...

Свет

Многу промени ќе се случат, а Бил Гејтс на почетокот на оваа недела зборуваше за долгорочните последици од пандемијата врз нашите животи. За некои,...

Свет

На почетокот на ноември 2017 година, речиси 400 најмоќни луѓе од Саудиска Арабија, меѓу нив принцови, тајкуни и министри, беа повикани и приведени во...

Забава

Сораја Вучелиќ го прослави својот роденден пред неколку дена, каде скапоцените подароци не изостанаа. Се зборуваше дека таа добила подароци вредни над 300.000 евра....