Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Слобода Мичаловиќ се правда за вчерашната папарацо снимка !

Скандалозно однесување на глумицата!

Глумицата Слобода Мичаловиќ е во центар на јавноста после скандалот за кој брујат социјалните мрежи. Таа шетајќи го своето милениче, застанала во мометнт кога поминувало кола, а потоа го шутнала кучето да му даде до знаење дека треба да тргне.

Вакви реакции Слобода не покажувале предходно, и нејзините фанови се зачудиле за таквото однесување на популарната глумица.

Мичаловиќ нема обичај по пат на Инстагргам да се огласува и да демантира разни наводи и прозивки, но овој пат одлучила да се огласи.

Глумицата судејќи по се ја вознемириле коментарите на одредени корисници на социјалните мрежи на конто на инцидентот кој се случил, па отворено им се обратила.

– Незнам зошто некои луѓе мислат дека сакам да го слушнам нивното мислење кога не знам ни кои се и дали нивното мислење има тежина. Затоа ве молам да ме отпратите пред да ве блокирам – напишала Слобода.

најчитани вести

Македонија

Почна седницата на Советот за безбедност на Република Северна Македонија во претседателската „Вила Водно“, на која ќе се расправа за актуелната состојба со пандемијата...

Македонија

Пред малку до медиа.мк стигна информација дека е запалено возило во близина на Олимпико во Скопје. На терен е присутна полицијата која го преусмерува...

Свет

Некои грешки во самостојниот третман на коронавирусот можат да му наштетат на организмот, па дури и да доведат до смрт, сподели лекарот и ТВ-презентер...

Македонија

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ побара влада на широка коалиција, нo досега јавно не соопшти како според него може да се надмине проблемот со Бугарија. Партиските...