Connect with us

Hi, what are you looking for?

Балкан

СТРАШНА СНИМКА ОД БОЛНИЦА ВО СРБИЈА

Ова несекојдневно видео снимено во операциона сала, судејќи по музиката и говорот, доаѓа некаде од регионот и да не е толку шокантно би можело да се стави и во категоријата најсмешни видеа. Во него се гледа пациент кој лежи на операциона маса и заедно со медицинскиот персонал го пее хитот „Све бехара“ од Сафет Исовиќ. И замислете за тоа време го оперираат. 

Дали идејата им била да му го „убијат“ стравот не е познато, ама од она што се гледа тој не само што станал бестрашен, туку и толку се расположил што побарал и ракииче. 

– Уште да има малку ракија… вели постариот пациент во еден момент. 

најчитани вести

Македонија

Почна седницата на Советот за безбедност на Република Северна Македонија во претседателската „Вила Водно“, на која ќе се расправа за актуелната состојба со пандемијата...

Македонија

Пред малку до медиа.мк стигна информација дека е запалено возило во близина на Олимпико во Скопје. На терен е присутна полицијата која го преусмерува...

Македонија

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ побара влада на широка коалиција, нo досега јавно не соопшти како според него може да се надмине проблемот со Бугарија. Партиските...

Македонија

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски се пожали на Фејсбук дека му го откажале интервјуто на Телма, обвинувајќи за цензура како за време на комунистичките...