Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

СМЕЕ ЛИ ВАКА НА ИНСТАГРАМ? – СОРАЈА ВО ЖЕШКА Л*ЗБО АКЦИЈА (фото 18+)

Сораја Вучелиќ го прослави својот роденден пред неколку дена, каде скапоцените подароци не изостанаа. Се зборуваше дека таа добила подароци вредни над 300.000 евра.

Па веројатно затоа славеничката атмосфера сè уште е присутна кај госпоѓа Мејсон.

Сораја ги воодушеви своите следбеници, особено машкиот пол, откако на Инстаграм сподели видео во кое маѓепсано игра со колковите и се обвива околу својата пријателка.

По тој повод, Сораја ја покажа својата црна долна облека, додека русокосата и се вртеше во скутот.

најчитани вести

Македонија

Пред малку до медиа.мк стигна информација дека е запалено возило во близина на Олимпико во Скопје. На терен е присутна полицијата која го преусмерува...

Македонија

Почна седницата на Советот за безбедност на Република Северна Македонија во претседателската „Вила Водно“, на која ќе се расправа за актуелната состојба со пандемијата...

Македонија

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски се пожали на Фејсбук дека му го откажале интервјуто на Телма, обвинувајќи за цензура како за време на комунистичките...

Забава

Бил самец кој стареел и не очекувал дека ќе создаде семејство, но никогаш не се покајал ова што го направил. Џорџ Клуни во неодамнешно...