Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Папарацo снимка: Слобода Мичаловиќ го шутира своето куче на улица (фото/видео)

Убавата глумица ги шокирала своите фанови.

Глумицата Слобода Милошевиќ неодамна на својот Инстаграм го покажала новиот член на семејството. Познатиот глумечки пар Четкович-Мичаловиќ во јавноста се претставуваат како љубители на животни, меѓутоа, камера на “Папарац лов“ ја снимиле во една ситуација која не е за пофалба.

Овој пат Слобода направила нешто што наишло на осуда од многумина. Имено, таа, шетајќи го своето крзнено љубимче застанала во еден момент кога поминувала кола, а потоа го шутнала своето куче да му даде до знаење дека треба да тргне.

Вакво однесување Слобода не покажувала порано, а во видеото јасно се гледа како со нога го удара малото куќе кое потскокнало од ударот.

најчитани вести

Македонија

Почна седницата на Советот за безбедност на Република Северна Македонија во претседателската „Вила Водно“, на која ќе се расправа за актуелната состојба со пандемијата...

Македонија

Пред малку до медиа.мк стигна информација дека е запалено возило во близина на Олимпико во Скопје. На терен е присутна полицијата која го преусмерува...

Македонија

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ побара влада на широка коалиција, нo досега јавно не соопшти како според него може да се надмине проблемот со Бугарија. Партиските...

Македонија

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски се пожали на Фејсбук дека му го откажале интервјуто на Телма, обвинувајќи за цензура како за време на комунистичките...