Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ИВАНА ОД ХУРИКЕЈН ГО ЗАПАЛИ ИНСТАГРАМ (фото)

Девојките од Хурикејн важат за едни од најзгоднитеод регионот, за кои секој маж би сакал да ги има, па не е ни чудо што постојано се топ тема во јавноста. Колку што имаа добра музика, толку уште поубаво изгледаат.  

Така Ивана Николиќ  сега со својата објава на Инстаграм ја крена температурата во ноември и ги загреа своите машки фанови.

Девојките од Хурикејн важат за едни од најзгоднитеод регионот, за кои секој маж би сакал да ги има, па не е ни чудо што постојано се топ тема во јавноста. Колку што имаа добра музика, толку уште поубаво изгледаат.  

Така Ивана Николиќ  сега со својата објава на Инстаграм ја крена температурата во ноември и ги загреа своите машки фанови.

најчитани вести

Македонија

Почна седницата на Советот за безбедност на Република Северна Македонија во претседателската „Вила Водно“, на која ќе се расправа за актуелната состојба со пандемијата...

Македонија

Пред малку до медиа.мк стигна информација дека е запалено возило во близина на Олимпико во Скопје. На терен е присутна полицијата која го преусмерува...

Македонија

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ побара влада на широка коалиција, нo досега јавно не соопшти како според него може да се надмине проблемот со Бугарија. Партиските...

Македонија

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски се пожали на Фејсбук дека му го откажале интервјуто на Телма, обвинувајќи за цензура како за време на комунистичките...