Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Дара Бубамара никогаш не била позаљубена (фото)

Пејачката Дара Бубара често е мета на критики на јавноста, пред се заради нејзиниот изглед, но и поради богатсвото за кое од неодамна се откри и од каде потекнува. Потоа таа го покажа  и 23 години помладото момче што предизвика дополнителни реакции. Многумина ја осудуваа, но имааше и такви кои ја поддржаа.

Сепак, судејќи според новите фотографии, пејачката Дара Бубамара изгледа подобро од кога било.

Дали станува збор за климата во Турција каде што тој моментално престојува или заради нејзиното помладо момче, тоа не знаеме.

Во секој случај, Дара и Тони го користат секој момент за бакнежи и прегратки и се обидуваат да им дадат до знаење на сите колку се заљубени, а таа често коементира дека објавува од инает на душманите.

Дара објави фотографија на која тие се бакнуваат заедно на една од најпознатите туристички локации, која нуди прекрасен поглед на Истанбул.

најчитани вести

Македонија

Почна седницата на Советот за безбедност на Република Северна Македонија во претседателската „Вила Водно“, на која ќе се расправа за актуелната состојба со пандемијата...

Македонија

Пред малку до медиа.мк стигна информација дека е запалено возило во близина на Олимпико во Скопје. На терен е присутна полицијата која го преусмерува...

Македонија

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ побара влада на широка коалиција, нo досега јавно не соопшти како според него може да се надмине проблемот со Бугарија. Партиските...

Македонија

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски се пожали на Фејсбук дека му го откажале интервјуто на Телма, обвинувајќи за цензура како за време на комунистичките...