Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ШОКАНТНО: 8 ЛИЦА ИСПИЛЕ 240 ИЛЈАДИ ЕВРА ВО ДУБАИ – еве што пиеле

Поранешниот диџеј на Radio One“ Чарли Скот (39) ги шокирал фановите кога на социјалните мрежи покажал огромна хотелска смета после една луда пијанка во Дубаи. Сметката изнесувала неверојатни 200000 фунти. Имено, сметката распаметила многумина, а е од пентхаусот во „Palm Jumeirah” хотелот и вклулува 53 шишиња шампањ, шише коњак од 6000 фунти и шише вотка од 3000 фунти.

„Кога ку*чењето ќе заврши лошо“, напишал Чарли под сметката. 

Освен пијалаци сметката содржела и скапа јапонска храна за осум лица, а најинтересно од се е дека на крајот немал пари да плати, па менаџментот си поиграл со него. 

На Инстаграм му напишале: „Извини Чарли, знаеш дека не даваме на рецка! Можеш да дојдеш до нашата канцеларија, сопственикот сака да зборува со тебе за сметката. Тоа се многу садови за миење.“

Но фановите не му поверувале дека толку потрошил, а некој дури и искоментирал дека сметката е стара само 1 минута пред да биде објавена на Инстаграм.

најчитани вести

Македонија

Советничката од ВМРО-ДПМНЕ во Битола, Анита Ангелевска која викендов побара оставка од претседателот на партијата Христијан Мицкоски за „Утрински брифинг“ на Слободен печат појасни...

Балкан

На социјалните мрежи се појави видео од заљубен млад пар, кој според неофицијални информации е направен во една од кино салите во Србија. Момчето...

Забава

Без разлика дали станува збор за ненадејно наследство или способност за препознавање на профитабилен проект, овие знаци се предодредени да имаат пари. БИК Бикот...

Македонија

Христијан Мицкоски минатата недела во тајност заминал од државата и според високи партиски извори отишол на средби во Белград. Од партијата официјално молчат околу...