Connect with us

Hi, what are you looking for?

Македонија

Филипче со важна објава на фејсбук (видео)

Грижата за сопственото, но и колективното здравје во периодот пред нас е најважна. Сите мерки ги димензиониравме за да се заштитиме и да го спречиме ширењето на вирусот. Да го издржиме зимскиот силен бран, да си бидеме сите заедно меѓусебна поддршка. – пишува Филипче на фејсбук и сподели видео од обраќањето.

најчитани вести

Македонија

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски се пожали на Фејсбук дека му го откажале интервјуто на Телма, обвинувајќи за цензура како за време на комунистичките...

Балкан

На социјалните мрежи се појави видео од заљубен млад пар, кој според неофицијални информации е направен во една од кино салите во Србија. Момчето...

Забава

Без разлика дали станува збор за ненадејно наследство или способност за препознавање на профитабилен проект, овие знаци се предодредени да имаат пари. БИК Бикот...

Забава

Бил самец кој стареел и не очекувал дека ќе создаде семејство, но никогаш не се покајал ова што го направил. Џорџ Клуни во неодамнешно...