4 C
Skopje
среда, април 7, 2021
spot_img

СТРАШНО: ПРЕГАЗИ СТАРА ЖЕНА НА ПЕШАЧКИ , ПА ИЗБЕГА ( ВИДЕО )

Видео објавено на социјалните мрежи покажува како автомобил во Унгарија удира бабичка која минува улица на пешачки премин и бега од лице место.

На повредената бабичка на помош и пријде лице од друго возило што се движеше во спротивен правец. Унгарската полиција, пак, не размислуваше нималку и веднаш се впушти во потера по несовесниот возач кој истата вечер е пронајден и уапсен.

Читај Следно

10,322FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести