Connect with us

Hi, what are you looking for?

Свет

СТРАШНО: ПРЕГАЗИ СТАРА ЖЕНА НА ПЕШАЧКИ , ПА ИЗБЕГА ( ВИДЕО )

Видео објавено на социјалните мрежи покажува како автомобил во Унгарија удира бабичка која минува улица на пешачки премин и бега од лице место.

На повредената бабичка на помош и пријде лице од друго возило што се движеше во спротивен правец. Унгарската полиција, пак, не размислуваше нималку и веднаш се впушти во потера по несовесниот возач кој истата вечер е пронајден и уапсен.

најчитани вести

Забава

ОВЕН Работа: Под голем стрес сте на работа. Не само што имате проблеми за реализација на плановите, туку добивате лоши вести за финансиите. Љубов:...

Забава

Сансевиерија е цвеќе кое не бара многу грижа – се пресадува на секои 2 до 3 години во малку поголема саксија Почвата треба да...

Македонија

Комисијата за заразни болести денеска одржа состанок на кој не се предложени нови рестриктивни мерки за заштита од Ковид-19, потврдија за МИА од Министерството...

Македонија

Времето денеска ќе биде сончево со мала облачност, претпладне по одделни котлини со појава на магла. Преку денот ќе дува слаб јужен ветер. Минималната...