Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ПОРНО ЅВЕЗДАТА ЧИЧОЛИНА ДОБИ НАГРАДА ЗА ЖИВОТНО ДЕЛО

Најголема порно ѕвезда Илона Сталер позната како Чочолина добива награда за животно дело.

Имено, “Pornhub” свечено ќе и додели награда следниот месец на глумицата за животно дело бидејќи таа, како што велат е “олицетворение на меѓународна суперѕвезда“.

Чочолина имала богата кариера во порнографијата, а била и пратеник во италијанскиот парламент. Основала и политичка партија, а како што тогаш истакнала, замислата и била тоа да биде партија на чесни луѓе кои ќе се борат за правата на послабите.

“Многу сум среќна што добив награда. Ова е совршен приказ на стар и нов порно свет кој се обединува. Фактот што и денес сум се уште препознаена, како што бев тогаш икона која одбележа една доба во порноиндустријата, за мене е голема чест.

најчитани вести

Македонија

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски се пожали на Фејсбук дека му го откажале интервјуто на Телма, обвинувајќи за цензура како за време на комунистичките...

Балкан

На социјалните мрежи се појави видео од заљубен млад пар, кој според неофицијални информации е направен во една од кино салите во Србија. Момчето...

Забава

Без разлика дали станува збор за ненадејно наследство или способност за препознавање на профитабилен проект, овие знаци се предодредени да имаат пари. БИК Бикот...

Забава

Бил самец кој стареел и не очекувал дека ќе создаде семејство, но никогаш не се покајал ова што го направил. Џорџ Клуни во неодамнешно...