Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ПОГЛЕДНЕТЕ КАКО ИЗГЛЕДАШЕ ПРВИОТ АВТОМОБИЛ НА ЦЕЦА (ФОТО)

Фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ уште како девојче заплови во музичките води и стана голема ѕвезда, така што денес е позната на целиот Балкан и пошироко.

Ако многу напредуваше уште од „Цветк зановетaк“ и со зголемувањето на нејзината кариера постепено можеше да си дозволи многу работи, од брендирана облека, луксузни автомобили, вили, сега веќе не мора да работи и да заработува за да живее удобно.

Познато е дека Цеца во својот возен парк има повеќе четири луксузни џипови, а многумина заборавија дека порано возела сосема поинаков автомобил.

Фотографија од Цеца Ражнатовиќ се појави на социјалната мрежа Инстаграм кога беше девојче со својот прв автомобил во тоа време, што го заработи од нејзините настапи.

Пејачката возеше „Mazda 626“, спортски модел, и еве како изгледаше:

најчитани вести

Македонија

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски се пожали на Фејсбук дека му го откажале интервјуто на Телма, обвинувајќи за цензура како за време на комунистичките...

Балкан

На социјалните мрежи се појави видео од заљубен млад пар, кој според неофицијални информации е направен во една од кино салите во Србија. Момчето...

Забава

Без разлика дали станува збор за ненадејно наследство или способност за препознавање на профитабилен проект, овие знаци се предодредени да имаат пари. БИК Бикот...

Забава

Бил самец кој стареел и не очекувал дека ќе создаде семејство, но никогаш не се покајал ова што го направил. Џорџ Клуни во неодамнешно...