Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Нада Украден жестоко удри по Сузана Манчиќ , еве ја причината за тоа

Неда Топчагиќ направила бура на социјалните мрежи и во јавността кога на Инстаграм објавила топлес фотка од неа и Сузана МАнчиќ. Сликата е од пред 30 години на Црногорско приморје, а како што вели Нада, и не претпоставувала дека ќе крене голема врева во јавноста.

Пејачката неодамна гостувала во во емисијата “Амиџи шоу“, во која со неа требало да биде и Сузана Манчиќ која во последен момент се јавила дека неможе да стигне, бидејќи наводно заглавила во Босна, а колата и се расипала, што Нада ја разочарало.

“Многу ме разочара. Ако не дојде поради мене и ако ми забележува што ја објавив фотографијата, тогаш требаше да ми каже. Иако, незнам зошто би и сметало кога на сликата е преубава и згодна, буквално како барбика. Се сликаше за ‘Плејбој“ кога веќе беше матора и тоа е ОК, но ова не е, не разбирам“ рекла Нада и додала дека тој ден и починала кумата од корона, па сепак дошла во емисија.

најчитани вести

Македонија

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски се пожали на Фејсбук дека му го откажале интервјуто на Телма, обвинувајќи за цензура како за време на комунистичките...

Балкан

На социјалните мрежи се појави видео од заљубен млад пар, кој според неофицијални информации е направен во една од кино салите во Србија. Момчето...

Забава

Без разлика дали станува збор за ненадејно наследство или способност за препознавање на профитабилен проект, овие знаци се предодредени да имаат пари. БИК Бикот...

Забава

Бил самец кој стареел и не очекувал дека ќе создаде семејство, но никогаш не се покајал ова што го направил. Џорџ Клуни во неодамнешно...