Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

УРНЕБЕСНО: Еве како плавуша пере кола

Наместо да чекате друг да ви го мие автомобилот, секаде низ светот (па и кај нас)… тоа може да го сторите и сами. Едноставно е… Бирате програм, го земате цревото и за неколку минутки се е готов. 

Е ама, проблемот е што млазот е силен, па цревото треба убаво да се држи, во спротивно ќе ви се случи она што го доживеа дамава од видеото во продолжение. Имаше среќа што притрча типот, инаку ќе се вртеше додека и трае жетонот…

https://www.liveleak.com/view?t=uXVUU_1605608813

најчитани вести

Македонија

Пред малку до медиа.мк стигна информација од граѓани кои велат дека околу полноќ на Партизанска во Центар во близина на аптеката Зегин имало истрели...

Свет

Ова е шокантниот момент кога вработен во болница се тепа со пациент кого го собори на подот во чекалната и го клоца после жестока...

Забава

Британскиот таблоид „Daily Mail“ објави неколку фотографии, за кои се вели дека се од ергенската вечер на принцот Вилијам. На фотографијата се гледа како...

Македонија

Министерството за внатрешни работи во текот на вчерашниот ден продолжи со засилените акциски контроли во областа на сообраќајот, велат оттаму. Само на територијата на...