Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ЗА ОВА НИКОЈ НЕ БЕШЕ СПРЕМЕН – НАЈЗГОДНИТЕ го урнаа ИНСТАГРАМ

Бразилската манекенка Изабел Гулар (36) и американската пејачка Никол Шерцингер (42) објавија две од најпровокативните фотографии на социјалната мрежа Инстаграм во последните 24 часа и го запалија Интернетот.

Имено, и двете популарни дами ја загреваа температурата и го зголемија притисокот на многу мажи кога објавија фотографии во минијатурни бикини што откриваат повеќе отколку што кријат, а и двете се пофалија со волшебни тела и секси атрибути.

nicole-scherzinger-830x0
profimedia-0569201488-830x0

Секој на свој начин ги охрабри придружниците да сакаат, а Изабел ги стави тесниот струк и долгите нозе во преден план, додека Никол го „фрли“ фокусот на нејзиниот задник.

И двете собраа голем број коментари под објавата. Изабел доби 100 илјади лајкови, додека Никол ги победи сите со својот задник и собра 250 илјади лајкови.

Фановите велат дека ова се најдобрите фотографии на денот, додека други додаваат дека двете ја заслужиле титулата најдобри овој месец.

Не е познато каде Никол се сонча во моментов, додека Изабел веќе некое време е во родниот Сао Паоло. Нивните секси фотографии можете да ги видите во галерија.

izabel-gular-5-830x0
izabel-gular-6-830x0
kevin-trap-izabel-gulart-2-830x0
nicole-scherzinger-1-830x0

најчитани вести

Забава

Радмила Манојловиќ се појави на едно случување каде што се сретна со својата колешка Јелена Карлеуша и тој момент го овековечки со  заедничка фотографија....

Македонија

Пред малку до медиа.мк стигна информација од граѓани кои велат дека околу полноќ на Партизанска во Центар во близина на аптеката Зегин имало истрели...

Забава

Интернет просторот е преплавен со разно-разни огласи, наградни игри, онлајн продажби… Се продава се, ама баш се – од игла до локомотива. Што, секако, не...

Свет

Ова е шокантниот момент кога вработен во болница се тепа со пациент кого го собори на подот во чекалната и го клоца после жестока...