Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Еве кои хороскопски знаци обожаваат сексуални експерименти и акција во кревет

Лицата родени во овие хороскопски знаци обожаваат сексуални експерименти и акција во кревет.

Лав

Родени лидери, без проблем ќе ви дадат до знаење дека им се допаѓате. Ако почувствуваат голема сексуална привлечност, ќе ви ги покажат своите заводнички способности и ќе направат сè за да ве освојат.

Кога станува збор за афинитетите во кревет Лавовите преферираат активен секс. Многу се страствени, а се палат и на комплименти.

Шкорпија

Мистичните Шкорпии од астролозите повеќе пати се прогласувани за најсексуален знак. Нивната таинственост, магнетниот шарм и опасниот поглед се неодоливи за многумина.

Иако се многу ексцентрични во кревет, имаат бујна фантазија и подготвени се да пробаат сè.

најчитани вести

Забава

Радмила Манојловиќ се појави на едно случување каде што се сретна со својата колешка Јелена Карлеуша и тој момент го овековечки со  заедничка фотографија....

Македонија

Пред малку до медиа.мк стигна информација од граѓани кои велат дека околу полноќ на Партизанска во Центар во близина на аптеката Зегин имало истрели...

Свет

Ова е шокантниот момент кога вработен во болница се тепа со пациент кого го собори на подот во чекалната и го клоца после жестока...

Забава

Британскиот таблоид „Daily Mail“ објави неколку фотографии, за кои се вели дека се од ергенската вечер на принцот Вилијам. На фотографијата се гледа како...