Connect with us

Hi, what are you looking for?

Свет

МАНИЈАК: Професор хипнотизирал студентка па почнал да ја соблекува

Професорот Васим Аладин од престижен универзитет во Велика Британија (чие име е заштитено од јавноста) е уапсен за злоупотреба и лажење на три студентки во последните две години.

Откако го совладал курсот за хипноза и алтернативна медицина, Аладин се обидел да заведе и сексуално да искористи три студентки кои периодично се жалеле на општа слабост на организмот по предавањато.

Професорот ќе ги однел во својата канцеларија каде ги прашува дали се подготвени да подлежат на „алтернативни методи“ на лекување кои „нема да им наштетат“, туку само ќе ги направат подобри. Овие типови на третмани вклучувале и хипноза.

Првата девојка која подоцна откри дека е сексуално искористена, во 2018 година се согласи на овој начин на врска со професорот, не сомневајќи се дека тој ќе ѝ каже лаги. Откако ја фрли во состојба на хипноза, тој и рече дека биле љубовници пред точно 600 години и дека се сродни души.

Студентката целосно му се предала и го слушала она што го зборувал. Тој ја завел во состојба на хипноза и на крајот и нареди да ја откопча кошулата и да им овозможи на нивните души да се обединат. Потоа го гледал нејзиното голо тело и го допирал.

Професорот Аладин не отишол „до крај“ со никоја од студентките, но фактот дека тој сексуално ги вознемирувал и физички ги малтретирал, бил доволен за покренување обвиненија.

А бил разоткриен на крајно бизарен начин. Бидејќи ги допрел сите три студентки на неколку сесии, тие забележаа дека потоа се чувствуваат многу чудно и може да го почувствуваат мирисот на нивната кожа. Едната исто така чувствуваше долу во нејзината вагина како некој да ја допрел, додека другата забележала дека има хормонално пореметување.

Конечно, беа прегледани снимките од камерите во ходниците во близина на канцеларијата на професорот беше забележано дека две од трите студентки ги држел за раце кога излегувале.

најчитани вести

Свет

Пред малку нападнат Израел со 5 ракети од терористи од појасот Газа. 2 ракети го погодија Ашкелон, 1 кон Ашдод и 2 кон Тел...

Забава

Кралица на народна музика Лепа Лукиќ одлучила да напише тестамент и целата своја заштеда и имот да ја препише на својот внук Радисав. Сепак има...

Забава

Радмила Манојловиќ се појави на едно случување каде што се сретна со својата колешка Јелена Карлеуша и тој момент го овековечки со  заедничка фотографија....

Балкан

За Јосип Броз беа напишани многу песни, а една од најпознатите „Druže Tito ljubičice bela“, ја чинеше младата новинарка Жена Лебл две и пол години затвор...