Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

КАЈЛИ ЏЕНЕР НЕ ЗНАЕ ЗА СТОП – повторно ги возбуди фановите

Таа е позната по луксузниот начин на живот и тоа секогаш го прикажува преку слики на социјалните мрежи.

Таа е Кајли Џенер која добива милиони лајкови за секоја нејзина објава, а сега е веќе една од најследените личности на Инстаграм, пишува Дејли Меил.

23-годишната девојка во новиот фото-сет се појави прекрасно, а во фокус како и секогаш беше нејзиното секси тело.

најчитани вести

Свет

Пред малку нападнат Израел со 5 ракети од терористи од појасот Газа. 2 ракети го погодија Ашкелон, 1 кон Ашдод и 2 кон Тел...

Забава

Кралица на народна музика Лепа Лукиќ одлучила да напише тестамент и целата своја заштеда и имот да ја препише на својот внук Радисав. Сепак има...

Забава

Радмила Манојловиќ се појави на едно случување каде што се сретна со својата колешка Јелена Карлеуша и тој момент го овековечки со  заедничка фотографија....

Балкан

За Јосип Броз беа напишани многу песни, а една од најпознатите „Druže Tito ljubičice bela“, ја чинеше младата новинарка Жена Лебл две и пол години затвор...