Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Бомбастични слики од Јелена Карлеуша

Не поминува ден Јелена Карлеуша да не ги почести фановите со нова фотка. Ново модно издание. И секогаш е тип топ. Некогаш само секси, а некогаш пресекси. 

Некои од фотките и се толку жешки што се и опасни за машката популација, особено оние со послаби срце. 

Нејзините стајлинзи се уникати, но ретко кој може да ги носи.

Или барем да ги износи како пејачката. 

Ова се дел од нејзините последни изданија, слободно одберете кое најмногу ви се допаѓа. 

И да една од фотките ја тргна од профилот, очигледно затоа што видела дека малку претерала, но не и успеа да го спречи нејзиното појавување во јавноста. 

Ова е спорната фотографија: 

најчитани вести

Свет

Пред малку нападнат Израел со 5 ракети од терористи од појасот Газа. 2 ракети го погодија Ашкелон, 1 кон Ашдод и 2 кон Тел...

Забава

Кралица на народна музика Лепа Лукиќ одлучила да напише тестамент и целата своја заштеда и имот да ја препише на својот внук Радисав. Сепак има...

Забава

Радмила Манојловиќ се појави на едно случување каде што се сретна со својата колешка Јелена Карлеуша и тој момент го овековечки со  заедничка фотографија....

Балкан

За Јосип Броз беа напишани многу песни, а една од најпознатите „Druže Tito ljubičice bela“, ја чинеше младата новинарка Жена Лебл две и пол години затвор...