Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

СЕВЕРИНА со фотка од кревет ги ИЗЛУДЕ фановите

Северина оваа недела одлучи да ги почести фановите со уште една фотографија на која позира во провокативно издание.

Пејачката објави фотографија на која позира седејќи на работ од креветот во кратки панталони и црвена блуза.

“Мрзелива недела“ напиша Северина во краткиот опис.

ановите се воодушевени од најновата фотографија.

„Најубава жена на свет, дефинитивно“, „Најубава“, „Прекрасна“, „Се уште добра и убава девојка“, се само дел од коментарите.

најчитани вести

Свет

Пред малку нападнат Израел со 5 ракети од терористи од појасот Газа. 2 ракети го погодија Ашкелон, 1 кон Ашдод и 2 кон Тел...

Забава

Кралица на народна музика Лепа Лукиќ одлучила да напише тестамент и целата своја заштеда и имот да ја препише на својот внук Радисав. Сепак има...

Забава

Радмила Манојловиќ се појави на едно случување каде што се сретна со својата колешка Јелена Карлеуша и тој момент го овековечки со  заедничка фотографија....

Балкан

За Јосип Броз беа напишани многу песни, а една од најпознатите „Druže Tito ljubičice bela“, ја чинеше младата новинарка Жена Лебл две и пол години затвор...