Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

МОРА ДА Е ЛУД: ИЗНЕВЕРЕНА НАЈСЕКСИПИЛНАТА ЖЕНА – разоткрила се на Фејсбук

Атрактивната романска манекенка и актерка моментално ужива во љубовна врска со синот на богат италијански бизнисмен. Пред тоа?

Пред неколку години, романската манекенка Мадалина Генеа се прошета по црвениот тепих на Филмскиот фестивал во Венеција и ги засени сите холивудски sвезди!

Оттогаш таа сними филм, беше во кратка романса со модел, а потоа се вљуби во Леонардо Дел Векио, седум години помлад од неа, син на еден од најбогатите бизнисмени на планетата. Семејното богатство се проценува на 20 милијарди долари, а младиот „син на тато“ раководи со една од компаниите на империјата што ја изгради милијардерот.

Пред него се шпекулираше дека таа исто така е во врска со Џерард Батлер, а пред неколку години беше омажена за Матео Стратан со кого доби ќерка.

Малку е познато дека парот се разведе поради прељуба.

Матео ја изневери Мадалина со пијанистката – светот веројатно немаше да знае за оваа информација ако убавата Романка не му се обрати директно на социјалната мрежа Facebook: „Ти не ме изневери само мене, туку и нас. Не ми го скрши само срцето туку и иднината.“

Погледнете ја сега..

најчитани вести

Свет

Пред малку нападнат Израел со 5 ракети од терористи од појасот Газа. 2 ракети го погодија Ашкелон, 1 кон Ашдод и 2 кон Тел...

Забава

Кралица на народна музика Лепа Лукиќ одлучила да напише тестамент и целата своја заштеда и имот да ја препише на својот внук Радисав. Сепак има...

Забава

Радмила Манојловиќ се појави на едно случување каде што се сретна со својата колешка Јелена Карлеуша и тој момент го овековечки со  заедничка фотографија....

Балкан

За Јосип Броз беа напишани многу песни, а една од најпознатите „Druže Tito ljubičice bela“, ја чинеше младата новинарка Жена Лебл две и пол години затвор...