Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ВАНДА ГО “БЛОКИРАШЕ” ИНСТАГРАМ – со една фотографија откри премногу

Ванда Икарди е едно од најкоментираните имиња во медиумите и јавноста.

Нејзината ‘слава’ дојде најмногу по врските со познати имиња и сега е во брак со фудбалерот Мауро Икарди.

Ванда ја следат голем број луѓе на социјалните мрежи не им дозволува да им здосади и често им носи нови и крајно провокативни фотографии.

После фотографијата на која се појави гола во горниот дел, Ванда повторно позираше пред огледало облечена само во долна облека.

Изгледа крајно заводливо, а коментарите од следбениците беа крајно позитивни.

најчитани вести

Свет

Пред малку нападнат Израел со 5 ракети од терористи од појасот Газа. 2 ракети го погодија Ашкелон, 1 кон Ашдод и 2 кон Тел...

Забава

Кралица на народна музика Лепа Лукиќ одлучила да напише тестамент и целата своја заштеда и имот да ја препише на својот внук Радисав. Сепак има...

Забава

Радмила Манојловиќ се појави на едно случување каде што се сретна со својата колешка Јелена Карлеуша и тој момент го овековечки со  заедничка фотографија....

Балкан

За Јосип Броз беа напишани многу песни, а една од најпознатите „Druže Tito ljubičice bela“, ја чинеше младата новинарка Жена Лебл две и пол години затвор...