Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Анастасија Ражнатовиќ во провокативно бикини

Ќерката на фолк дивата Цеца Ражнатовиќ, Анастасија не престанува да изненадува со својот изглед а со текот на годините станува се поубава и поубава. Очигледно е дека убавината ја наследила од својата мајка, па исто и како неа постојано се наоѓа во центарот на вниманието на јавноста и медиумите.

Анастасија сега отпатува отпатува за Дубаи на одмор, а прво им се пофали на своите фанови со слика од авионот.

Но пото објави фотографија спремна за вечерно излегување и на сите им објасни зошто важи за една од најубавите дами на естрадата.

По тој повод, младата пејачка откри дека нејзините две омилени бои се зелената и розовата и дека ужива во таа комбинација.

најчитани вести

Свет

Пред малку нападнат Израел со 5 ракети од терористи од појасот Газа. 2 ракети го погодија Ашкелон, 1 кон Ашдод и 2 кон Тел...

Забава

Кралица на народна музика Лепа Лукиќ одлучила да напише тестамент и целата своја заштеда и имот да ја препише на својот внук Радисав. Сепак има...

Забава

Радмила Манојловиќ се појави на едно случување каде што се сретна со својата колешка Јелена Карлеуша и тој момент го овековечки со  заедничка фотографија....

Балкан

За Јосип Броз беа напишани многу песни, а една од најпознатите „Druže Tito ljubičice bela“, ја чинеше младата новинарка Жена Лебл две и пол години затвор...