Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ШОК: ПРОТЕКОА СЛИКИ ОД ЕРГЕНСКАТА ЗАБАВА НА ПРИНЦОТ ВИЛИЈАМ

Британскиот таблоид „Daily Mail“ објави неколку фотографии, за кои се вели дека се од ергенската вечер на принцот Вилијам. На фотографијата се гледа како принцот танцува со русокоса девојка.

Според „Daily Mail“, вториот по ред за кралскиот трон се претерал  со алкохолот и не се грижел за ништо.

Овие фотографии биле направени во еден бар во Лондон кога принцот Вилијам имал 25 години и уживал во својата ергенска вечер.

најчитани вести

Свет

Пред малку нападнат Израел со 5 ракети од терористи од појасот Газа. 2 ракети го погодија Ашкелон, 1 кон Ашдод и 2 кон Тел...

Забава

Кралица на народна музика Лепа Лукиќ одлучила да напише тестамент и целата своја заштеда и имот да ја препише на својот внук Радисав. Сепак има...

Забава

Радмила Манојловиќ се појави на едно случување каде што се сретна со својата колешка Јелена Карлеуша и тој момент го овековечки со  заедничка фотографија....

Балкан

За Јосип Броз беа напишани многу песни, а една од најпознатите „Druže Tito ljubičice bela“, ја чинеше младата новинарка Жена Лебл две и пол години затвор...