9 C
Skopje
вторник, април 6, 2021
spot_img

ШОК: ПРОТЕКОА СЛИКИ ОД ЕРГЕНСКАТА ЗАБАВА НА ПРИНЦОТ ВИЛИЈАМ

Британскиот таблоид „Daily Mail“ објави неколку фотографии, за кои се вели дека се од ергенската вечер на принцот Вилијам. На фотографијата се гледа како принцот танцува со русокоса девојка.

Според „Daily Mail“, вториот по ред за кралскиот трон се претерал  со алкохолот и не се грижел за ништо.

Овие фотографии биле направени во еден бар во Лондон кога принцот Вилијам имал 25 години и уживал во својата ергенска вечер.

Читај Следно

10,322FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести