Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

САМО ТРЕБА ДА НАПИШЕТЕ „САКАМ ДА КА*АМ НА ЗЕЛЕНА ШОЉА“

Интернет просторот е преплавен со разно-разни огласи, наградни игри, онлајн продажби… Се продава се, ама баш се – од игла до локомотива. Што, секако, не е спорно. Поинтересен е моментот дека преку рекламирањето сфаќате дека човековата „креативност“ е безгранична.

И кога мислите дека сте виделе и чуле се, доаѓа играта која пред некое време се појави на ФБ и се организира кај нас, не некаде по светот, а во која може да освоите „зелен капак за тоалетна школка“.

Се што треба да направите е да оставите коментар во кој ќе напишете, замислете, „САКАМ ДА КАКАМ НА ЗЕЛЕНА ШОЉА“…

Дечки да не е малку премногу?! 

Мислевме дека врв се оние кои продаваат, а кога ќе ги прашате за цена како да сте ги прашале да ви дадат некое стотче на заем, ама оваа игра дефитивно ги засени сите. 

најчитани вести

Свет

Пред малку нападнат Израел со 5 ракети од терористи од појасот Газа. 2 ракети го погодија Ашкелон, 1 кон Ашдод и 2 кон Тел...

Забава

Кралица на народна музика Лепа Лукиќ одлучила да напише тестамент и целата своја заштеда и имот да ја препише на својот внук Радисав. Сепак има...

Забава

Радмила Манојловиќ се појави на едно случување каде што се сретна со својата колешка Јелена Карлеуша и тој момент го овековечки со  заедничка фотографија....

Балкан

За Јосип Броз беа напишани многу песни, а една од најпознатите „Druže Tito ljubičice bela“, ја чинеше младата новинарка Жена Лебл две и пол години затвор...