Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Поранешната п*рно ѕвезда БРУТАЛНО го посрамоти португалскиот фудбалер

Откако ја заврши кариерата како порно актерка, Мари Сиело Пајарес реши да ги стави своите спомени во автобиографската книга под наслов „Memoirs of a Whore“.

Во оваа книга, актерката без двоумење ги открива нејзините односи со мажите меѓу кои бил и португалски фудбалер. Таа во детали раскажа неколку интимни моменти со фудбалерот, каде очигледно останала многу разочарана.

Беше скоро утро и решивме да одиме во кревет. Кога му ги соблеков панталоните го видов најмалиот пенис во мојот живот. Имаше микропенис. „Ако требаше да мастурбирам, ќе ми требаше пинцета, микроскоп и ГПС, изјави поранешната актерка од филмовите за возрасни.

Иако не го открива неговиот идентитет, Мари Сиело Пајарес откри и други детали за фудбалерот: „Никогаш нема да кажам кој е тој затоа што не сакам да му го уништам животот. Имавме односи неколку пати. Станува збор за мускулест фудбалер, но кога тој ги соблече панталоните бев шокирана. „Беше толку мало што изгледаше како изгубено црв во шумите на Амазон“, напиша 44-годишната поранешна порно ѕвезда од Мадрид во својата книга.

најчитани вести

Свет

Пред малку нападнат Израел со 5 ракети од терористи од појасот Газа. 2 ракети го погодија Ашкелон, 1 кон Ашдод и 2 кон Тел...

Забава

Кралица на народна музика Лепа Лукиќ одлучила да напише тестамент и целата своја заштеда и имот да ја препише на својот внук Радисав. Сепак има...

Забава

Радмила Манојловиќ се појави на едно случување каде што се сретна со својата колешка Јелена Карлеуша и тој момент го овековечки со  заедничка фотографија....

Балкан

За Јосип Броз беа напишани многу песни, а една од најпознатите „Druže Tito ljubičice bela“, ја чинеше младата новинарка Жена Лебл две и пол години затвор...