Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Дарко Лазиќ влезе во задруга – ВЕДНАШ НАПРАВИ ШОУ (ВИДЕО)

Задругарите денес прославувале верска слава на Бојан Савиќ, а по тој повод во Задруга влегол пејачот Дарко Лазиќ.

Дарко веднаш ги собрал околу себе сите задругари, кои биле одушевени што го гледат и слушат.

најчитани вести

Забава

Радмила Манојловиќ се појави на едно случување каде што се сретна со својата колешка Јелена Карлеуша и тој момент го овековечки со  заедничка фотографија....

Македонија

Пред малку до медиа.мк стигна информација од граѓани кои велат дека околу полноќ на Партизанска во Центар во близина на аптеката Зегин имало истрели...

Свет

Ова е шокантниот момент кога вработен во болница се тепа со пациент кого го собори на подот во чекалната и го клоца после жестока...

Забава

Британскиот таблоид „Daily Mail“ објави неколку фотографии, за кои се вели дека се од ергенската вечер на принцот Вилијам. На фотографијата се гледа како...