Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Анастасија Ражнатовиќ објави фотографија од пред пет години , малкумина од вас можат да ја препознаат(ФОТО)

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ се присети на времето од пред пет години, па сподели фотографија со своите следбеници од кои малкумина можеа да ја препознаат.

Имено, на фотографијата Анастасија има руса коса, а бидејќи ја знаеме како црнка или бринета, таа шокираше многумина со овој фото- спомен, бидејќи ретко кој ја памети како русокоса.

Според некои од коментарите на следбениците, на едни им се допаѓа и со руса коса, додека повеќето се согласи дека моменталната темна нијаса и прилега најдобро.

најчитани вести

Свет

Пред малку нападнат Израел со 5 ракети од терористи од појасот Газа. 2 ракети го погодија Ашкелон, 1 кон Ашдод и 2 кон Тел...

Забава

Кралица на народна музика Лепа Лукиќ одлучила да напише тестамент и целата своја заштеда и имот да ја препише на својот внук Радисав. Сепак има...

Забава

Радмила Манојловиќ се појави на едно случување каде што се сретна со својата колешка Јелена Карлеуша и тој момент го овековечки со  заедничка фотографија....

Балкан

За Јосип Броз беа напишани многу песни, а една од најпознатите „Druže Tito ljubičice bela“, ја чинеше младата новинарка Жена Лебл две и пол години затвор...