Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Јелена Карлеуша продолжува со секси фотографии !

Јелена позирала во секси, црн веш и чорапи Поп ѕвездата Јелена Карлеуша (42) со секси фотографии го разнишала народното верување дека на многу мажи петок им е баксузен ден.

Јелена позирала разголена во кревет, а со провокаивниот призор ниеден припадник на посилниот пол не го остави рамнодушен, на баксузниот ден имале што да и да видат.

Пејачката се соблекла се од себе, освен долениот веш и чорапите, во црна боја, со што провокативно се валкакла по кревет, сликана од птичја перспектива.

Карлеуша добила бројни комплименти на сметка на изгледот, а многу мажи ги почестиле со секси кадрови, поради кои овој петок 13 нема тешко да им падне.

најчитани вести

Забава

Радмила Манојловиќ се појави на едно случување каде што се сретна со својата колешка Јелена Карлеуша и тој момент го овековечки со  заедничка фотографија....

Балкан

За Јосип Броз беа напишани многу песни, а една од најпознатите „Druže Tito ljubičice bela“, ја чинеше младата новинарка Жена Лебл две и пол години затвор...

Македонија

Пред малку до медиа.мк стигна информација од граѓани кои велат дека околу полноќ на Партизанска во Центар во близина на аптеката Зегин имало истрели...

Забава

Интернет просторот е преплавен со разно-разни огласи, наградни игри, онлајн продажби… Се продава се, ама баш се – од игла до локомотива. Што, секако, не...