10.8 C
Skopje
сабота, мај 6, 2023

МАКЕДОНИЈА НА ЕВРОПСКО!

Се оствари сонот на сите генерации, Македонија е на европско! Секоја чест за момците предводени од Пандев ја совладаа репрезентацијата на Грузија!

Сега е наше време момци, вие сте ХЕРОИ, КАПА ДОЛЕ!

Читај Следно

spot_img
10,371FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести

spot_img