Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Станија е права се*с бомба – целосно ГИ ПОКАЖА ОГРОМНИТЕ ГРАДИ (ФОТО)

Откако рече дека ја повлекла кривичната пријава против Кристијан Голубовиќ, Станија Добројевиќ продолжи да „жари и пали“ на Инстаграм, каде ја следат дури 1.000.000 луѓе!

Риалити ѕвездата се сликаше во луксузниот стан, во речиси провидна маичка кои треба да биде градник.

Не е претерување, нејзините гради целосно се видливи, додека капки и паѓаат во бујното деколте.

Станија ги објави жешките фотографии откако претходно Јелена Карлеуша, ги покажа брадавиците и задникот во танга во проѕирен фустан.

најчитани вести

Македонија

Советничката од ВМРО-ДПМНЕ во Битола, Анита Ангелевска која викендов побара оставка од претседателот на партијата Христијан Мицкоски за „Утрински брифинг“ на Слободен печат појасни...

Балкан

На социјалните мрежи се појави видео од заљубен млад пар, кој според неофицијални информации е направен во една од кино салите во Србија. Момчето...

Забава

Без разлика дали станува збор за ненадејно наследство или способност за препознавање на профитабилен проект, овие знаци се предодредени да имаат пари. БИК Бикот...

Македонија

Христијан Мицкоски минатата недела во тајност заминал од државата и според високи партиски извори отишол на средби во Белград. Од партијата официјално молчат околу...