Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

НИКОЈ НЕ И ВЕРУВА – ЛЕНА ТВРДИ ДЕКА Е НЕВИНА

За младата пејачка Лена Чолак јавноста дозна преку нејзиното учество во популарниот натпревар „Ѕвездите на Гранд“ кое и донесе регионална слава.

Лена која особено го привлече вниманието на медиумите сега шокираше со за многумина чудно признание.

Пејачката ги изненади гледачите пред малите екрани со изјавата што се однесува во врска партнерите, како и со своите „правила“ за мажите.

– Помуваат неколку месеци пред да легнам со мојот дечко. Практично сум невина, рече Лена Чолак во емисијата “Ами Џи шоу”.

Се разбира ваквата изјава донесе поделени коментари кај фановите, додека едни и честитаат, други сметаат дека лаже.

најчитани вести

Свет

Пред малку нападнат Израел со 5 ракети од терористи од појасот Газа. 2 ракети го погодија Ашкелон, 1 кон Ашдод и 2 кон Тел...

Забава

Кралица на народна музика Лепа Лукиќ одлучила да напише тестамент и целата своја заштеда и имот да ја препише на својот внук Радисав. Сепак има...

Забава

Радмила Манојловиќ се појави на едно случување каде што се сретна со својата колешка Јелена Карлеуша и тој момент го овековечки со  заедничка фотографија....

Балкан

За Јосип Броз беа напишани многу песни, а една од најпознатите „Druže Tito ljubičice bela“, ја чинеше младата новинарка Жена Лебл две и пол години затвор...