Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

НЕМА ШАНСИ ДА ГИ ПРЕПОЗНАЕТЕ: Познатите уловени на Аеродром

Не е се како што изледа…

Кога ќе помислете на некои најголеми музички ѕвезди на Балканот прва асоцијација е нивниот физички изглед.

Средување за настап, внимателнен избор на костими кои ќе ги пблечат со желба својата фигура да ја покажат во што подобро издание тае со часови, а резултат од сето тоа е беспрекорниот изглед на сцена.

Дека не е се така совршено доказ се и самите пејачки, глумци и други јавни личности кои кога ќе се спушти завесата на нивниот настап и ги сретнете на улица тешко дка ќе ги препознаете.

Без тимот кој работи со нив, познатите чичности во секојдневните изданија навистина изгледаат како цел нормален свет.

нивсликани се на аеродром додека се враќале од странство од своите успешно одработени настапи.

најчитани вести

Свет

Пред малку нападнат Израел со 5 ракети од терористи од појасот Газа. 2 ракети го погодија Ашкелон, 1 кон Ашдод и 2 кон Тел...

Забава

Кралица на народна музика Лепа Лукиќ одлучила да напише тестамент и целата своја заштеда и имот да ја препише на својот внук Радисав. Сепак има...

Забава

Радмила Манојловиќ се појави на едно случување каде што се сретна со својата колешка Јелена Карлеуша и тој момент го овековечки со  заедничка фотографија....

Балкан

За Јосип Броз беа напишани многу песни, а една од најпознатите „Druže Tito ljubičice bela“, ја чинеше младата новинарка Жена Лебл две и пол години затвор...