Connect with us

Hi, what are you looking for?

Македонија

МОНСТРУМ ОД СКОПЈЕ: Си ја силувал ќерката во семејниот дом

На 10.11.2020 во 12 часот од полициски службеници од СВР Скопје бил лишен од слобода М.Г.(62) од Скопје. На 10.11.2020 во 08: 34 часот во полициска станица, 29-годишна жителка од Скопје, пријавила дека на 09.11.2020 во 22 часот во семејна куќа во Скопје врз неа била извршена обљуба и во неколку наврати физички нападната, од нејзинот татко М.Г. Лицето е задржано во Полициска станица Кисела Вода за понатамошна постапка.

најчитани вести

Забава

Радмила Манојловиќ се појави на едно случување каде што се сретна со својата колешка Јелена Карлеуша и тој момент го овековечки со  заедничка фотографија....

Македонија

Пред малку до медиа.мк стигна информација од граѓани кои велат дека околу полноќ на Партизанска во Центар во близина на аптеката Зегин имало истрели...

Свет

Ова е шокантниот момент кога вработен во болница се тепа со пациент кого го собори на подот во чекалната и го клоца после жестока...

Забава

Британскиот таблоид „Daily Mail“ објави неколку фотографии, за кои се вели дека се од ергенската вечер на принцот Вилијам. На фотографијата се гледа како...