Connect with us

Hi, what are you looking for?

Свет

БИЗАРНО: Лопов се обидел да силува девојка, му ја откинала “машкоста” со заби

Емануел Анкрон (23) од Гана го изгубил својот полов орган при грабеж на стан. Акрон наводно се обидел да ја принуди сопственичката на станот, Џастина Донкер (24) да имаат орален секс пред тој да побегне со нејзините скапоцености, а таа тоа го искористила моментот за да ја гризне неговата машкост.

Бизарниот настан се случил во предградие на Обуаси. Имено, девојката го затекнала крадецот кој и се заканувал со пиштол додека и ги крадел паричникот, телефонот и некои други скапоцености што ги нашол. Незадоволен од пленот, во еден момент ги соблекол пантолоните и ја замолил жртвата да го задоволи.

Таа, како што изјави за медиумите, клекнала од страв, но наскоро сфати дека може да го повреди арамијата, па силно стиснала со забите.

Се тврди дека дел од машкоста на разбојникот е пронајдена отсечена во просторијата, тој префрлен во болница, каде се лекува од тешки телесни повреди

најчитани вести

Забава

Радмила Манојловиќ се појави на едно случување каде што се сретна со својата колешка Јелена Карлеуша и тој момент го овековечки со  заедничка фотографија....

Балкан

За Јосип Броз беа напишани многу песни, а една од најпознатите „Druže Tito ljubičice bela“, ја чинеше младата новинарка Жена Лебл две и пол години затвор...

Македонија

Пред малку до медиа.мк стигна информација од граѓани кои велат дека околу полноќ на Партизанска во Центар во близина на аптеката Зегин имало истрели...

Забава

Интернет просторот е преплавен со разно-разни огласи, наградни игри, онлајн продажби… Се продава се, ама баш се – од игла до локомотива. Што, секако, не...