Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

(ФОТО) Памела Андерсон и на 53 години е вистинска се*с БОМБА

Иако поминаа повеќе од 25 години од првото појавување на популарната серија „Baywatch“, таа и понатаму останува запаметена како најпознатата стражарка на плажа на сите времиња.

Телевизиската ѕвезда Памела Андерсон, се чини дека не прашува за годините што изминуваат, бидејќи продолжува да е во топ форма, и покрај тоа што има 53 години.

На последните неколку фотографии што ги објави, таа соблече се од нејзе, не оставајќи воопшто простор за фантазија.

Фотографиите се објавени на нејзиниот профил на Инстаграм.

најчитани вести

Забава

Радмила Манојловиќ се појави на едно случување каде што се сретна со својата колешка Јелена Карлеуша и тој момент го овековечки со  заедничка фотографија....

Балкан

За Јосип Броз беа напишани многу песни, а една од најпознатите „Druže Tito ljubičice bela“, ја чинеше младата новинарка Жена Лебл две и пол години затвор...

Македонија

Пред малку до медиа.мк стигна информација од граѓани кои велат дека околу полноќ на Партизанска во Центар во близина на аптеката Зегин имало истрели...

Забава

Интернет просторот е преплавен со разно-разни огласи, наградни игри, онлајн продажби… Се продава се, ама баш се – од игла до локомотива. Што, секако, не...