Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

НЕВИДЕН ХАОС !!! Ја прашал водителката каква е во се*сот: Нејзиниот одговорот беше брутален (фото)

Во емисијата “Запознајте ги паровите“ неодамна гостувал некогашен водител и учесник во “Парови“ Дејан Станковиќ Краљ.

Тој во еден момент на скандалозен начин се пошегувал со водителката која вешто се снашла во таа ситуација.

– Извини, Јована, неможам да издржам, морам да те прашам, ми се допаѓаш, каква си во се*сот – ја прашал од чиста мира. Јована најпрво поцрвенела, но набрзо одговорила:

– Прашај го мојот маж каква сум во се*сот!

– Гледам дека си му верна, јас барем се обидов, секоја ти чест на одговорот – рекол Краљ.

најчитани вести

Забава

Радмила Манојловиќ се појави на едно случување каде што се сретна со својата колешка Јелена Карлеуша и тој момент го овековечки со  заедничка фотографија....

Балкан

За Јосип Броз беа напишани многу песни, а една од најпознатите „Druže Tito ljubičice bela“, ја чинеше младата новинарка Жена Лебл две и пол години затвор...

Македонија

Пред малку до медиа.мк стигна информација од граѓани кои велат дека околу полноќ на Партизанска во Центар во близина на аптеката Зегин имало истрели...

Забава

Интернет просторот е преплавен со разно-разни огласи, наградни игри, онлајн продажби… Се продава се, ама баш се – од игла до локомотива. Што, секако, не...