Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Ја смува Дара, а потоа почна да ги напаѓа сите старлети и да им се додворува!

Имено, Нина Прља открила дека младиот бизнисмен и се додворувал, но дека таа не му возвратила иако размениле неколку пораки.

Во една од емисиите “Запознајте ги паровите“ испливала шокантна преписка на бивша водителка и старлета Нина Прље и Тони, сегашен дечко на Дара Бубамара.

Нина открила дека младиот бизнисмен и се додворувал, но дека не му возвратила иако размениле неколку пораки.

– Јас не крадам туѓо, ние се знаевме одамна, јас него го прославив на некој начин… Се слушнавме, и тоа е тоа. Да сакав јас ќе бевме заедно. Малиот мора уште да порасне, млад е, нема карактер ни појава која мене ми треба, нема силина која мене ми е потребна – рекла Прљав.

најчитани вести

Македонија

Почна седницата на Советот за безбедност на Република Северна Македонија во претседателската „Вила Водно“, на која ќе се расправа за актуелната состојба со пандемијата...

Македонија

Пред малку до медиа.мк стигна информација дека е запалено возило во близина на Олимпико во Скопје. На терен е присутна полицијата која го преусмерува...

Македонија

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ побара влада на широка коалиција, нo досега јавно не соопшти како според него може да се надмине проблемот со Бугарија. Партиските...

Македонија

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски се пожали на Фејсбук дека му го откажале интервјуто на Телма, обвинувајќи за цензура како за време на комунистичките...