6 C
Skopje
среда, април 14, 2021
spot_img

ЕКСКЛУЗИВНО: ПРЕСТРЕЛКА ВО СКОПЈЕ ПОМЕЃУ ДВЕ ГРУПИ, ПУКАНО ВО СОПРУГОТ НА ГРАДОНАЧАЛНИЧКАТА НА АРАЧИНОВО

Медиа.мк ексклузивно дознава дека пред малку се случи престрелка помеѓу две групи во која учествувал сопругот на градоначалниката на Арачиново.

Во престрелката според нашите информации нема повредени. Во пукањето учествувале две групи од Арачиново, во едната сопругот на градоначалниката, Агрон Халими а од другата страна познатиот Шенки Версаче и уште неколку лица.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести