10 C
Skopje
вторник, април 13, 2021
spot_img

Исповед на проститутка: Понекогаш имам и по 21 клиент на ден

МЛАДАТА ЕЛИ (19), која се појави во емисијата Само за возрасни на британскиот ТВ канал 5, откри дека за една вечер заработува до 12.500 куни. И дека понекогаш преговара со клиенти од оддалеченост од две минути.

Како што рече таа, се случува да има дури 21 клиент на ден.

Емисијата Само за возрасни се занимава со темата сексуална индустрија и се обидува да донесе приказни за сексуални работнички како Ели од Нотингем.

Овој бизнис го започнала во 2017 година, кога имала само 16 години и вели дека наплаќа 580 куни за 15-минутни состаноци. Би можело да се каже дека нејзините клиенти чекаат на ред, бидејќи неколку минути по еден клиент таа има состанок со друг.

“Очигледно дека сум најсвежа со првиот клиент на денот, носам шминка и коса, но морам да се средувам малку за секој нареден. Брзо се туширам, се пресоблекувам … Понекогаш буквално имам од две до пет минути да се средам. Понекогаш имам 30, сè зависи од тоа како сум се договорила “, рече таа.

Покрај тоа што е со клиенти, таа има профил и на „Само фанс“, што и носи уште 33 илјади куни месечно бидејќи има 500 претплатници.

Но, не е сè толку идеално. Таа мора да плати хотелски соби затоа што живее со нејзините родители. Бидејќи не планира да се пресели во својот стан, таа мора да бара хотели во кои нема да доживее непријатности кога вработените ќе разберат што прави, и тоа не е секогаш лесно.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести