Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ИНСПИРАЦИЈА НА ДЕНОТ: Лора се бореше со анорексија, а сега изнудува воздишки

Лора Ејми се најде во центарот на вниманието на јавноста кога се откри нејзината животна приказна и долгата борба со анорексијата. Таа сега повторно се истакна во мало црно бикини и ги воодушеви своите следбеници со објава што собра еден куп лајкови.

Погледнете!

најчитани вести

Свет

Пред малку нападнат Израел со 5 ракети од терористи од појасот Газа. 2 ракети го погодија Ашкелон, 1 кон Ашдод и 2 кон Тел...

Забава

Кралица на народна музика Лепа Лукиќ одлучила да напише тестамент и целата своја заштеда и имот да ја препише на својот внук Радисав. Сепак има...

Забава

Радмила Манојловиќ се појави на едно случување каде што се сретна со својата колешка Јелена Карлеуша и тој момент го овековечки со  заедничка фотографија....

Балкан

За Јосип Броз беа напишани многу песни, а една од најпознатите „Druže Tito ljubičice bela“, ја чинеше младата новинарка Жена Лебл две и пол години затвор...