Connect with us

Hi, what are you looking for?

Балкан

ЈАНША МУ ЈА ЧЕСТИТАШЕ ПОБЕДАТА НА ТРАМП

Прилично е јасно дека американскиот народ ги избра Доналд Трамп и Мајк Пенсе за нов 4 годишен мандат. Повеќе одложувања и негирања, поголем триумф за Претседателот на САД, Честитки за силните резултати низ САД, напиша словенечкиот премиер Јанез Јанша на Твитер.

најчитани вести

Македонија

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски се пожали на Фејсбук дека му го откажале интервјуто на Телма, обвинувајќи за цензура како за време на комунистичките...

Балкан

На социјалните мрежи се појави видео од заљубен млад пар, кој според неофицијални информации е направен во една од кино салите во Србија. Момчето...

Забава

Без разлика дали станува збор за ненадејно наследство или способност за препознавање на профитабилен проект, овие знаци се предодредени да имаат пари. БИК Бикот...

Забава

Бил самец кој стареел и не очекувал дека ќе создаде семејство, но никогаш не се покајал ова што го направил. Џорџ Клуни во неодамнешно...