Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ОТКРИЕНИ НАЈГОЛЕМИТЕ ТАЈНИ НА ПОЗНАТИТЕ

Тие се познати и заработуваат милиони, но секој од нив има некоја мана или веќе лоша навика што е навистина неверојатна.

Тие не се совршени, ни најмалку, како што мислевме.

Дадилката во семејството Бијонсе и Џеј Зи добила чудно барање, а тоа е да ги научи танчерските чекори на хитот на пејачката со цел да ја забавува малата Ајви Блу на тој начин.

Откако беше пишувано дека Селена Гомез доживеала нервен слом поради тајната венчавка на нејзиното поранешно момче Џастин Бибер, излезе на површина одвратната вистина за неа, а тоа е дека таа ги остава своите валкани алишта низ целата куќа и дека нејзината слугинка има задача да ги собира.

Парис Хилтон, иако една од најбогатите наследници, има потреба кога и да е на јавни настани да украде нешто.

Сандра Булок никогаш не ги чува „отворени завесите“ во својот стан, а сега останува мистерија дали е тоа поради приватност или некое опсесивно-компулсивно нарушување.

СоЏенифер Анистон, случајот е едноставен, таа делува како вистинска дива на сетот и нема да снима ако тимот не гледа на неа така. Покрај тоа што секогаш јадела сама, не се мешала со „човечките суштества“, Џенифер имала и барања на дива, и сè додека не биле исполнети, таа не снимала. Така побарала дополнителни 50.000 УСД дневно бидејќи и бил потребен нејзиниот фризер да патува со неа. Се разбира, тоа навистина беше прашање на живот и смрт, нели?

најчитани вести

Балкан

На социјалните мрежи се појави видео од заљубен млад пар, кој според неофицијални информации е направен во една од кино салите во Србија. Момчето...

Забава

Без разлика дали станува збор за ненадејно наследство или способност за препознавање на профитабилен проект, овие знаци се предодредени да имаат пари. БИК Бикот...

Македонија

Христијан Мицкоски минатата недела во тајност заминал од државата и според високи партиски извори отишол на средби во Белград. Од партијата официјално молчат околу...

Забава

Лицата родени во овие хороскопски знаци обожаваат сексуални експерименти и акција во кревет. Лав Родени лидери, без проблем ќе ви дадат до знаење дека...